top of page

Kūrybos agentūra ARTAVIVA

savo veiklą tęsia jau antrą dešimtmetį, o agentūroje dirbančių profesionalų darbo patirtis siekia daugiau nei du dešimtmečius. Agentūros vykdomi projektai pasižymi tikslia darbo procesų reguliavimo eiga, kūrybinių idėjų originalumu bei profesionaliu jų įgyvendinimu.

 

Vienodai neformalus dėmesys skiriamas didelio ir mažo biudžeto projektams. Savo sukurtus projektus agentūra įgyvendina įvairiais gamybos būdais bei technologijomis. Tam pasitelkiami patikimi partneriai bei "Artaviva" darbuotojų profesionalumas ir geras gamybos technologinių procesų išmanymas.

GS_portetas_2019_04.jpg

Kūrybos direktorė Gintarė Stokonytė

Esu kūrybinės agentūros „Artaviva“ įkūrėja (nuo 2003 m.). Reklamos rinkoje dirbu daugiau nei 25 metus. Kaip kartais pajuokauju, kad reklamos istorija yra visa mano patirtis:)

Pastoviai dirbu su stabilia profesionalių 7 kolegų komanda, su kuria esame sukūrę bei įgyvendinę daug įdomių ir sėkmingų projektų. Mes vertiname nuolatinių klientų pasitikėjimą ir stengiamės kuo greičiau ir kokybiškiau atlikti visas užduotis.

Tuo pačiu esu menininkė, turinti savo originalų kūrybos stilių. Be tiesioginės veiklos nemažai laiko skiriu savanorystei ir įvairiems socialiniams projektams - www.raktaskuryba.com

Mano devizas: „Meilė auga tik dalijantis. Daugiau gali turėti tik atiduodami tai kitiems. “-  Brian Tracy

bottom of page